This site uses cookies to provide social media features and analyze the traffic.

CL Webinar#6: Kim jest Twój klient? Budowanie Buyer Persony.

W Creative Labs wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przynosi wymierne korzyści wszystkim. Dlatego chcemy nie tylko dać Wam praktyczne narzędzia, z których korzystamy w rozwoju innowacyjnych produktów, ale też umiejętność ich wykorzystania w drodze do przekucia wizji w rzeczywistość.

W trakcie CL Webinar#6 o tym jak określić i poznać swojego klienta opowiedziała Anna Wojcieszczak. Ekspertka budowania modeli biznesowych, tworzenia strategii sprzedaży i walidacji wartości biznesowej produktów i usług. Innovation Manager, trenerka i mentorka w Creative Labs. Doświadczona Business Developerka, w Admind Branding & Communications kieruje zespołem działającym na rynku globalnym. Mediator, Wykładowca Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

Jeżeli zainteresował Cię webinar, koniecznie sprawdź przygotowane przez Annę szkolenie – ABC budowania modeli biznesowych

Przykładowy szablon tworzenia buyer persony oraz inne narzędzia przydatne w pracy z innowacyjnymi pomysłami znajdziesz na naszej stronie w zakładce do pobrania.

#stayathome