This site uses cookies to provide social media features and analyze the traffic.

Czym jest startbox?

Startbox to program wspierania innowacji wewnątrz organizacji oraz metoda, która pomaga tworzyć i weryfikować idee biznesowe.

Innowacyjny program

Cały program trwa ok. 6 miesięcy, a rozpoczyna się od dwudniowych warsztatów Startbox prowadzonych przez naszych mentorów – ekspertów od budowania modeli biznesowych, design thinking, zarządzania projektami, socialmediów oraz brandingu.

W trakcie programu Twoi pracownicy w duchu intraprzedsiębiorczego myślenia o swoim pomyśle będą pracować i weryfikować idee rozwijające nie tylko ich, ale całą organizację. Jednym z najistotniejszych elementów całego programu będzie walidacja rynkowa pomysłu.

Czym jest intraprzedsiębiorczość?

Więcej niż pudełko

Poza wsparciem mentorskim, każdy uczestnik warsztatów otrzymuje od nas starannie zaprojektowane pudełko Startbox zawierające takie narzędzia jak:

  • książeczkę z metodologią pracy,
  • kartę wyników,
  • szablon Business Model Canvas,
  • szablon do opracowania Persony,
  • zestaw ćwiczeń pobudzających kreatywność oraz inne elementy pozwalające, testować, zwalidować pomysł, a następnie sprzedać go.
Zobacz narzędzia

Etapy programu startbox

Analiza potencjału

Weryfikacja pomysłów oraz rekrutacja osób chcących rozwinąć swoje koncepcje w trakcie warsztatów z mentorami i całego programu.

Innowacyjne warsztaty

Wybrany zespół uczestniczy w 2-dniowych warsztatach prowadzonych przez mentorów. To czas i miejsce na weryfikację i ulepszenie pomysłów.

Rozwój pomysłów

Ostatni, najdłuższy etap to praca nad rozwinięciem pomysłów, aby następnie przedstawić je przed zarządem i zyskać środki na ich dalszy rozwój.

Dlaczego startbox?

Elastyczność

Program może być wprowadzony w każdym momencie. Nasi mentorzy są dostępni i gotowi do działania zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy.

Weryfikacja

Tylko niewielka ilość pomysłów i koncepcji nadaje się do rozwijania i wprowadzania na rynek. Nasze narzędzia i mentorzy szybko zweryfikują ich potencjał.

Szybkie efekty

Na efekty pracy nie musisz czekać latami. Cały program, od startu do wdrożenia pomysłu w życie może zająć zaledwie 6 miesięcy.

Starbox Book

Poznaj lepiej naszą
metodologię

Wpisz poniżej swój email, a przyślemy Ci książeczkę, którą otrzymują uczestnicy warsztatów

Wysyłając formularz zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.