This site uses cookies to provide social media features and analyze the traffic.

Czym jest startbox?

Startbox to program wspierania innowacji wewnątrz organizacji oraz metoda, która pomaga tworzyć i weryfikować idee biznesowe.

Jakie korzyści daje Startbox

 • Pozwala stworzyć i zweryfikować modele biznesowe
 • Wprowadza proces zbierania i mierzenia potencjału nowych produktów
 • Eksploruje ścieżki dotarcia do nowych segmentów klientów
 • Uczy jak działa StartUp w strukturach korporacyjnych

Czym jest intraprzedsiębiorczość?

Więcej niż pudełko

Poza wsparciem mentorskim, każdy uczestnik warsztatów otrzymuje od nas starannie zaprojektowane pudełko Startbox zawierające takie narzędzia jak:

 • przewodnik pracy z pomysłem,
 • kartę wyników,
 • szablon Business Model Canvas,
 • szablon do opracowania Persony,
 • zestaw ćwiczeń pobudzających kreatywność oraz inne elementy pozwalające, testować, zwalidować pomysł, a następnie sprzedać go.
Zobacz narzędzia

Etapy programu startbox

Analiza potencjału

Weryfikacja pomysłów oraz rekrutacja osób chcących rozwinąć swoje koncepcje w trakcie warsztatów z mentorami i całego programu.

Innowacyjne warsztaty

Wybrany zespół uczestniczy w 2-dniowych warsztatach prowadzonych przez mentorów. To czas i miejsce na weryfikację i ulepszenie pomysłów.

Rozwój pomysłów

Ostatni, najdłuższy etap to praca nad rozwinięciem pomysłów, aby następnie przedstawić je przed zarządem i zyskać środki na ich dalszy rozwój.

Od innowacyjnego pomysłu do rynkowego feedbacku

Startbox zawiera sześć poziomów aktywności. Na każdym z nich trzeba osiągnąć konkretne cele, zwane czynnościami. Wykonaj wszystkie czynności, aby przejść na kolejny poziom. W czym tkwi tajemnica sukcesu? Nie odpuszczaj i nie poddawaj się, a czeka Cię wyjątkowa nagroda – przeobrażenie wizji w rzeczywistość.

Poznaj proces Lean Innovation Poznaj proces Lean Innovation

Dlaczego startbox?

Elastyczność

Program może być wprowadzony w każdym momencie. Nasi mentorzy są dostępni i gotowi do działania zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy.

Weryfikacja

Tylko niewielka ilość pomysłów i koncepcji nadaje się do rozwijania i wprowadzania na rynek. Nasze narzędzia i mentorzy szybko zweryfikują ich potencjał.

Szybkie efekty

Na efekty pracy nie musisz czekać latami. Cały program, od startu do wdrożenia pomysłu w życie może zająć zaledwie 6 miesięcy.

Starbox Book

Poznaj lepiej naszą
metodologię

Wpisz poniżej swój email, a przyślemy Ci książeczkę, którą otrzymują uczestnicy warsztatów

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących działalności oraz oferty Creative Labs na podany adres e-mail. Dowiedz się więcej.

  Wysyłając formularz zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

  #stayathome