This site uses cookies to provide social media features and analyze the traffic.

Naszahistoria

Początki Creative Labs to więcej Creative niż Labs. Rozpoczynaliśmy od rozwoju potencjału innowacyjnego największej agencji brandingowej w Polsce – Admind Branding & Communications.

To doświadczenie dało nam impuls do poszukiwania programów wspierających intraprzedsiębiorczość. Trafiliśmy na Adobe Kickbox, który modyfikowaliśmy tworząc autorski program Startbox.

Dowiedz się więcej o Startboxie

Poznaj nasz zespół

Mateusz Zabierowski

Mateusz Zabierowski

CEO

Współzałożyciel Creative Labs, który łączy obszary innowacji i myślenia strategicznego. Specjalista od efektywnej, wielowymiarowej komunikacji i rozwoju.

Kuba Kruszelnicki

Kuba Kruszelnicki

Chief Innovation Officer

Współzałożyciel Creative Labs odpowiedzialny za strategiczny rozwój metodologii proinnowacyjnych i dopasowywanie naszego portfolio do globalnych trendów.

Roland Rychlik

Roland Rychlik

Project Manager

Koordynator kluczowych projektów, odpowiedzialny za zarządzanie pracą i zasobami organizacji oraz za relacje z klientami.

Marek Brol

Marek Brol

Innovation Manager and Branding Specialist

Doświadczony graphic designer. Prowadzi warsztaty z projektowania graficznego, brandingu i roli designu w powstających markach i produktach.

Jakub Ochodek

Jakub Ochodek

Innovation manager

Prowadzi warsztaty z zakresu organizowania działalności w sieci, analizy ruchu internetowego oraz reklamy i promocji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych

Krzysztof Langer

Krzysztof Langer

CEO

Współzałożyciel Creative Labs, skoncentrowany na rozwoju biznesu i strategii. Wierzy w siłę relacji opartych na zaufaniu i pełnej przejrzystości.

Krzysztof Klimek

Krzysztof Klimek

Creative Director

Odpowiedzialny za rozwój marki Creative Labs, wizualną stronę materiałów i narzędzi szkoleniowych oraz za działania promocyjne.

Anna Wojcieszczak

Anna Wojcieszczak

Innovation manager

Prowadzi warsztat z budowania modeli biznesowych i weryfikacji pomysłów. Zajmuje się mentoringiem i specjalizuje się w rozwijaniu strategii biznesowych.

Natalia Pawlik

Natalia Pawlik

Innovation manager

Prowadzi warsztaty, których celem jest rozwijanie innowacyjnego potencjału pracowników korporacji. Ma doświadczenie w zarządzaniu dizajnem i innowacją.

Innowacyne wydarzenia

Niezmiennie istotna jest dla nas edukacja, dzielenie się wiedzą i rozwój. Dlatego stworzyliśmy cykl wydarzeń, których celem jest edukowanie i przekazywanie wiedzy w obszarach projektowania, brandingu oraz innowacji i przedsiębiorczości.

Od 2018 roku wspólnie z Admind Branding & Communication zorganizowaliśmy kilkanaście spotkań z ekspertami z ww. dziedzin, a łączna ilość uczestników przekroczyła 500 osób.

Kultura organizacyjna

Istnieje kilka zasad, które charakteryzują nas jako zespół i znacznie ułatwiają współpracę wewnątrz naszej organizacji oraz z naszymi klientami.

Ciągły rozwój

Ciągły rozwój

Każdy z nas może nauczyć się czegoś nowego od siebie. Codziennie, z każdym projektem zdobywamy wiedzę i dzielimy się nią nie tylko między sobą, ale również z Wami.

Otwartość

Otwartość

Mamy pełny szacunek do naszych przekonań, wiedzy i pomysłów. Nie zamykamy się na ludzi i idee oraz na nowe podejście do starych projektów. W Creative Labs jesteśmy przede wszystkim sobą.

Konkret

Konkret

Lubimy proste, jasne komunikaty. Zero ściemy, zero owijania w bawełnę. Taki sposób komunikacji wiele ułatwia i pozwala na szybsze załatwienie sprawy.

Zaufanie

Zaufanie

Jesteśmy odpowiedzialni i wierzymy sobie oraz w siebie. Razem tworzymy Creative Labs, pomagamy sobie i wspieramy się wzajemnie, bo to jest klucz do realizacji naszych planów. Odważnych planów.

#stayathome