This site uses cookies to provide social media features and analyze the traffic.

CL Webinar#2: Accelerating ideas within a large corporate

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z nagraniem drugiego webinaru Creative Labs. Tym razem w ramach spotkań z ekspertami i praktykami świata innowacji gościliśmy Sjoerda Petersa z holenderskiego Rabobanku, który podzielił się wiedzą i doświadczeniem w zakresie akceleracji pomysłów wewnątrz dużej organizacji (wystąpienie w języku angielskim).

O prelegencie

Sjoerd H. Peters
„Swoją długą karierę w dziedzinie innowacji rozpocząłem, biorąc udział w stażu menedżerskim Rabobanku. Następnie przez lata pracowałem jako kierownik projektu w centrali firmy, gdzie miałem przyjemność zarządzać przełomowymi i innowacyjnymi projektami. To doświadczenie spowodowało, że poproszono mnie o pracę przy tworzeniu programu Moonshot, który stał się jednym ze stałych obszarów mojej pracy w Rabobanku.
Przyśpieszenie transformacyjnych pomysłów w środowisku korporacyjnym – to wyzwanie, któremu w Rabobanku sprostał projekt Moonshot. Praca w środowisku korporacyjnym ma swoje zalety, ale też wiele wyzwań charakterystycznych dla mocno formalnego środowiska jakim jest bank. Chciałbym podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z wewnątrz naszego programu.”

Z powodu problemów technicznych podczas transmisji na żywo nagrywanie rozpoczyna się po kilku pierwszych minutach wprowadzenia. Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że mimo tego materiał będzie dla Ciebie interesujący.

#stayathome